Åsa Wängelin

Åsa Wängelin
Åsa Wängelin

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med kvinnofigur, akvarell, signerad Åsa Wängelin -07, ca 61x48 cm

Ej examinerad ur ram

801677

2020-08-17