WilheLM Skoglund oljemålning

WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning
WilheLM Skoglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

WILHELM SKOGLUND 1895-1977): "Bergsängs backar", signerad och daterad Skoglund 1929, olja på duk, ca 57 x 81 cm

Färgbortfall

801681

2020-08-17