Trehjuling
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TREHJULING för barn, tiigt 1900-tal, i form av häst, skuren samt bemålad, järn samt handtag i trä, höjd ca 96 cm
Ett öra av på hästen, framhjulet sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage
801719
2020-08-19