Trehjuling

Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling
Trehjuling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TREHJULING för barn, tiigt 1900-tal, i form av häst, skuren samt bemålad, järn samt handtag i trä, höjd ca 96 cm

Ett öra av på hästen, framhjulet sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage

801719

2020-08-19