Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL/KONSOLBORD, 2 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålade samt delvis förgyllda, grön stenskiva, spegel ca 161x62 cm, konsolbord H ca 75 cm, ca 68x30 cm

801727

2020-08-17