Ragnar Ahrens

Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR AHRENS (född 1908 i Malmö- död 1987 i Hägersten, Stockholm), Sydländsk kustby, signerad och daterad Ahrens -51, olja på duk, ca 60x74 cm

801731

2020-08-18