Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAGNAR AHRENS (född 1908 i Malmö- död 1987 i Hägersten, Stockholm), Sydländsk kustby, signerad och daterad Ahrens -51, olja på duk, ca 60x74 cm
801731
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här