Stolar senempire 4 st

Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st
Stolar senempire 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., senempir, 1800-talets andra hälft, lövträ, stoppade sitsar med textilklädsel, höjd ca 92, sitthöjd 48 cm

Smärre bruksslitage, stötskador, senare klädsel

801750

2020-08-19