Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986) (2): Hare och älgar, signerade och daterade Harald Wiberg 1958 resp. 1966, tusch och kolteckning, ca 14x16, 11x22 cm
801753
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här