Harald Wiberg

Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986) (2): Hare och älgar, signerade och daterade Harald Wiberg 1958 resp. 1966, tusch och kolteckning, ca 14x16, 11x22 cm

801753

2020-08-18