Emil Näsvall skulptur gips

Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

EMIL NÄSVALL (1908-1965), Kardande kvinna, signerad och daterad Emil Näsvall 1945, gips, höjd 21,5 cm

801765

2020-08-18