Kia Kinell

Kia Kinell
Kia Kinell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIA KINELL (född 1953), Huset, giclee print, signerad och numrerad 9/45 bildmått ca 38x46 cm

801790

2020-08-17