Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, rokokostil, 2 lådor i sarg, uppsatshylla med 4 lådor, svängda ben, beslag i mässing total höjd ca 100, höjd ca 75, 59x100 cm

Bruksslitage, repor, nyckel medföljer ej

801802

2020-08-19