Skrivbord rokokostil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, rokokostil, 2 lådor i sarg, uppsatshylla med 4 lådor, svängda ben, beslag i mässing total höjd ca 100, höjd ca 75, 59x100 cm
Bruksslitage, repor, nyckel medföljer ej
801802
2020-08-19