Spegel samt 1 par lampetter
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, 1 par, rokokostil samt gustaviansk stil, förgyllt trä med skurna detaljer, ljusarmar/-hållare av mässing, 1900-tal, mått ca, 118x54, 39x22 cm
Smärre bruksslitage, färgbortfall
801814
2020-08-19