Spegel samt 1 par lampetter

Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter
Spegel samt 1 par lampetter

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, 1 par, rokokostil samt gustaviansk stil, förgyllt trä med skurna detaljer, ljusarmar/-hållare av mässing, 1900-tal, mått ca, 118x54, 39x22 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, färgbortfall

801814

2020-08-19