Albin Amelin

Albin Amelin
Albin Amelin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): färglitografi, fiskare, signerad, numrerad177/310, 58x73 cm

Något gulnad i kant, ej examinerad ur ram

801818

2020-08-17