Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): färglitografi, fiskare, signerad, numrerad177/310, 58x73 cm
Något gulnad i kant, ej examinerad ur ram
801818
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här