Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GNISTSKYDD, 1900-tal, Louis XVI stil, mässing samt nät i järn, höjd ca 80, B ca 58 cm
Skador: Bruksslitage, ben saknas, senare bronsering ställvis
801825
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här