Gnistskydd Louis XVI-stil

Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GNISTSKYDD, 1900-tal, Louis XVI stil, mässing samt nät i järn, höjd ca 80, B ca 58 cm

Skador: Bruksslitage, ben saknas, senare bronsering ställvis

801825

2020-08-25