Oljemålning tillskriven Henri CharlesAntoine Baron

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HENRI CHARLES ANTOINE BARON (Frankrike 1816-1885), tillskriven: Par i gröngräset, monogramsignerad BA, olja på duk, 45,5x37,5 cm

PROVENIENS
Funnits i samma familjs ägo sedan 1950-talet, vidare i arv till nuvarande ägare

801829

2020-09-13