Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
ARMBORST, Mellaneuropa, 1800-talets början, valnötsstock, inläggningar i ben, bredd 51 cm, längd 65 cm.
Slitage, skador, delar saknas.
801858
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här