Armborst

Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

ARMBORST, Mellaneuropa, 1800-talets början, valnötsstock, inläggningar i ben, bredd 51 cm, längd 65 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

801858

2020-08-30