Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 5 dlr, möjligen Bodafors, bestående av: 1 bord samt 4 stolar, teak/teakfaner, stolar med textilklädda sitsar, bord med rund skiva, höjd ca 73, diameter 115 cm, stolar med sitthöjd 45, rygghöjd 81 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksspår, repor och märken, iläggsskiva saknas, bordet med sprickor i furuklossar undertill som håller benen

801872

2020-08-19