Matgrupp teak
Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
MATGRUPP, 5 dlr, möjligen Bodafors, bestående av: 1 bord samt 4 stolar, teak/teakfaner, stolar med textilklädda sitsar, bord med rund skiva, höjd ca 73, diameter 115 cm, stolar med sitthöjd 45, rygghöjd 81 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksspår, repor och märken, iläggsskiva saknas, bordet med sprickor i furuklossar undertill som håller benen
801872
2020-08-19