Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, i form av pojke med luta, patinerad gips, höjd ca 45 cm
Skador, stötmärken
801876
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här