Blomsteruppsats

Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats
Blomsteruppsats

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMSTERUPPSATS MED SKÅL, 2 dlr, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 34 cm

Visst slitage

801881

2020-08-19