Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

SILVER, 15 dlr, bestående av: skedar samt hålslev, 1700- och 1800-tal, bl a Prytz, Hagrelius, P Zethelius, Löfgren, totalvikt ca 541 g

Smärre slitage

801890

2020-08-19