Ljusstakar 18 st möjligen Bror Bonfils

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, i form av figurer, 18 st, ca 1950-tal, möjligen Bror Bonfils, Danmark, svartlackerad metall samt detaljer i rotting, höjd ca 15-25 cm

Bruksslitage

801893

2020-08-19