Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Oramad
801905
2020-08-27