Skål på fot

Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL PÅ FOT, glaserad keramik, troligen Paradisverkstaden, sent 1900-tal, diameter 38 cm, höjd 31 cm.

Mindre bruksslitage.

801907

2020-08-28