Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st., BJS, Skellefteå, 1960/70-tal, lackerad metall samt mässing, längd ca 72 cm
Funktionen garanateras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
801908
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här