Peter Celsing "Band" Falkenbergs belysning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER CELSING, "Band", Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, 4 st vägglampor, borstad och lackad mässing, längd ca 20 cm.
Ingår i tema "Lys upp hösten".
Bruksskick med viss patina, ej funktionstestade
801927
2020-09-08