Peter Celsing "Band" Falkenbergs belysning

Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

PETER CELSING, "Band", Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, 4 st vägglampor, borstad och lackad mässing, längd ca 20 cm.

Ingår i tema "Lys upp hösten".

Bruksskick med viss patina, ej funktionstestade

801927

2020-09-08