Peter Celsing "Band" Falkenbergs belysning
Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER CELSING, "Band" Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, 2 vägglampor, borstad och lackad mässing, längd ca 20 cm.
Ingår i tema "Lys upp hösten".
Zustandsbeschreibung
Bruksskick med viss patina, ej funktionstestade
801929
2020-09-08