Peter Celsing "Band" Falkenbergs belysning

Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing
Peter Celsing

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PETER CELSING, "Band" Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, 2 vägglampor, borstad och lackad mässing, längd ca 20 cm.

Ingår i tema "Lys upp hösten".

Zustandsbeschreibung

Bruksskick med viss patina, ej funktionstestade

801929

2020-09-08