Gustavsberg mfl miniatyrerr
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, SKÅLAR (10st) Gustavsberg, mfl miniatyrer. glaserat stengods, parti, bl a 1 st av Sven Wejsfelt för Gustavsberg signerad "SWEN" unikat, L Hjort Danmark mfl, höjder ca 4-20 cm
smärre slitage, enstaka repor och märken
801938
2020-08-19