Gustavsberg mfl miniatyrerr

Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr
Gustavsberg mfl miniatyrerr

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅLAR (10st) Gustavsberg, mfl miniatyrer. glaserat stengods, parti, bl a 1 st av Sven Wejsfelt för Gustavsberg signerad "SWEN" unikat, L Hjort Danmark mfl, höjder ca 4-20 cm

smärre slitage, enstaka repor och märken

801938

2020-08-19