Resekoffert

Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEKOFFERT, kina, klädd i ljust skinn, låsbeslag i brons, 1900-talets första hälft, mått ca 78 x 51 x 34 cm

Slitage och mindre skador, lås saknas

801950

2020-08-24