Sybord gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, rik dekor av intarsia, beslag i mässing, med inredning, höjd ca 69, 65x42 cm
Saknas: Listdel, dragknopp (till inredning) saknas, nyckel. Smärre ytskador
801960
2020-08-17