Vattentunna koppar
2020-08-17
801993
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, dragknopp i mässing, höjd ca 43 cm
Bucklor