Stolar Danmark

Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Danmark, ek, stoppad sits och rygg, klädsel i svart imitationsläder, etikettmärkning Danish Furnituremakers Control, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre ytskador, en karm med fuktfläck

801995

2020-08-17