Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PLÅTMYNT, Fredrik I, 2 daler silvermynt, stämplad FRS 1722, koppar, ca 18x17 cm, vikt ca 1,3 kg
Bruks och åldersrelaterat slitage
802001
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här