Plåtmynt

Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PLÅTMYNT, Fredrik I, 2 daler silvermynt, stämplad FRS 1722, koppar, ca 18x17 cm, vikt ca 1,3 kg

Bruks och åldersrelaterat slitage

802001

2020-08-19