Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PLÅTMYNT, 1 daler silvermynt, Fredrik I stämplad FRS 1747, koppar, ca 15x12 cm, vikt ca 0,6 kg
Bruks och åldersrelaterat slitage
802011
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här