Plåtmynt

Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt

Klubbat för:

10 500 SEK

3 000 SEK

PLÅTMYNT, 1 daler silvermynt, Fredrik I stämplad FRS 1747, koppar, ca 15x12 cm, vikt ca 0,6 kg

Bruks och åldersrelaterat slitage

802011

2020-08-19