Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal, furu, dörr med bakomvarande hyllor, höjd ca 71 cm, bredd 61 cm, djup ca 28 cm

Skador: Åldersrelaterat slitage, senare bemålning spår av underliggande originalmålning

802023

2020-08-17