Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD (2) 1 par, Art deco, 1920/30-tal, skåp och låddel, fanér i björk, svärtade detaljer samt knopp i höjd ca 58 samt 49X38 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
802027
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här