Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
VATTENSKÅL för vägg, Italien, 1900-talets andra hälft, fajans med vit glasyr, tappkaran i brons, övre delens höjd ca 35 cm
Ett blomblad av, slitage
802028
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här