Vattenskål

Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål
Vattenskål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENSKÅL för vägg, Italien, 1900-talets andra hälft, fajans med vit glasyr, tappkaran i brons, övre delens höjd ca 35 cm

Ett blomblad av, slitage

802028

2020-08-27