Erik Mornils vas

Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas
Erik Mornils vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK MORNILS, Nittsjö, 1900-talets första hälft, vas glaserat stengods, signerad, höjd ca 24 cm

802032

2020-08-19