Fiskerulle Ambassadeur No 5000
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ABU AMBASSADEUR No 5000, spinnrulle, 1950/60-tal, märkt "RECORD Ambassadeur No. 50000 A-B Urfabriken-Svängsta, Sweden", längd 11 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestad.
802035
Päivämäärä:
2020-08-30