Fiskerulle Ambassadeur No 5000

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ABU AMBASSADEUR No 5000, spinnrulle, 1950/60-tal, märkt "RECORD Ambassadeur No. 50000 A-B Urfabriken-Svängsta, Sweden", längd 11 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, ej funktionstestad.

802035

Päivämäärä:

2020-08-30