Fiskerullar Record

Fiskerullar Record
Fiskerullar Record
Fiskerullar Record
Fiskerullar Record
Fiskerullar Record
Fiskerullar Record

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RECORD, 2 st spinnrullar, "Record Flyer 3000" respektive "Record 1900", AB Urfabriken, Svängsta, 1900-talets andra hälft, längd 9,5-10,5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

802036

2020-08-30