Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSARMATUR, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, "Millefiori", polykrom dekor, höjd ca 30 cm
Slitage
802037
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här