Bordsarmatur Kina Millefiori

Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori
Bordsarmatur Kina Millefiori

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, "Millefiori", polykrom dekor, höjd ca 30 cm

Slitage

802037

2020-08-20