Fiskerulle Ambassadeur 6000

Fiskerulle Ambassadeur 6000
Fiskerulle Ambassadeur 6000
Fiskerulle Ambassadeur 6000
Fiskerulle Ambassadeur 6000
Fiskerulle Ambassadeur 6000
Fiskerulle Ambassadeur 6000

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ABU AMBASSADEUR No 5000, spinnrulle, 1950/60-tal, märkt "ABU Ambassadeur No. 60000 A-B Urfabriken-Svängsta, Sweden", längd ca 12,5 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad.

802038

2020-08-30