Musse Pigg figurin

Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin
Musse Pigg figurin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUSSE PIGG, nötknäckare, 1900-tal, keramik märkt, "Walt Disney, Made in Taiwan", höjd ca 34 cm

Bruksslitage

802039

2020-08-20