Ulrica Hydman-Vallien 4 figuriner

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): figuriner, 4 st, unika, målat lergods, signerade, höjd ca 12-30 cm

Smärre slitage, nagg

802048

2020-08-20